Visos prekės

Šaltas asfaltas

Šaltas asfaltas – geriausia kaina visoje Lietuvoje PIRKTI

Vyksta pavasario akcija: karas duobėms

Dėmesio – garantuojame bene geriausią kainą Lietuvoje; pristatome visoje Lietuvoje; vyksta akcija

Kiekis ribotas

Ilgalaikio lopymo šaltas asfaltas – tai aukštos kokybės, sudėtinė medžiaga, sudaryta iš kruopščiai parinktų ir bitumu sujungtų junginių. Tai puikiausias pasirinkimas bet kokiems kelio lopymo darbams. Ši medžiaga puikiai sandarina pavojingas duobes, plyšius, vėžes ir pan. minučių bėgyje, nepriklausomai nuo to, koks lauke oras. Gali būti naudojama tiek ant betono, tiek ir ant asfalto, rekomenduojama dengti ant greitkelių, stovėjimo aikštelių, šaligatvių ir pan.

Šis šaltas asfaltas gali būti dengiamas ištisus metus tiek ant sauso, tiek ant drėgno paviršiaus, kas visiškai neturi įtakos medžiagos prilipimui ir kokybei. Svarbiausias, kad šis asfaltas – tai ilgaamžė danga, puikiai atnaujinanti paviršių, koks jis bebūtų.

Svarbu ir tai, kad jūs, dengdami šią medžiagą, sutaupysite pinigų, nes nereikės jų išleisti papildomiems darbams ar esamos duobės papildomam apdirbimui. Asfaltą lengva padengti ir duobė gali būti suremontuota per kelias minutes. Svarbu ir tai, kad iš karto po skylių sandarinimo, kelio danga gali važiuoti transportas. Šį asfaltą galima dengti, esant oro temperatūrai iki -26ŗC: sukinimo kokybė nepakinta nei prie minusinės temperatūros, nei esant drėgnam paviršiui.

Šaltas Asfaltas Super Kaina Vilniuje
Šaltas Asfaltas Super Kaina Vilniuje

Paruošimas

Paprasčiausiai nuvalykite paviršių šepečiu ar šluota. Rekomenduojama pašalinti atplaišas, purvą, ledą ar vandens sankaupas nuo paviršiaus, tačiau nei vanduo, nei ledas duobėje neturi įtakos medžiagos sukibimui su paviršiumi.

Naudojimas

  1. Ant asfaltuoto paviršiaus. Šios medžiagos nereikia kaitinti ar maišyti. Dėkite šią medžiagą į duobę, plyšį ar pan. tiesiog iš maišo. Jei duobė yra ypatingai gili, denkite medžiagą 5 cm storio sluoksniais, kiekvieną jų sutankindami, prieš dengdami sekantį sluoksnį. Šaltą Asfaltą sudėkite į duobę taip, kad liktų maždaug 1 cm iškilimas virš bendro paviršiaus. Kai duobė jau užpildyta, sutankinkite medžiagą kastuvu ar kitu sunkiu daiktu. Eismas galimas iškart po padengimo.
  2. Ant betoninio paviršiaus. Denkite taip pat, kaip ant asfaltuoto paviršiaus. Prieš sutankindami, asfalto paviršių pabarstykite sausu cementu. Tai suteiks asfaltui betono spalvą. Cemento berkite pakankamai, kad uždengtumėte visą asfalto paviršių. Sutankinkite asfaltą kastuvu ar kitu sunkiu daiktu. Nušluokite cemento perteklių.  Eismas galimas iškart po padengimo.

Padengiamas plotas

Asfalto sunaudojimą įtakoja duobės gylis ir plotis. Vidutiniškai 1 m2 sunaudojama apie 60 kg šalto asfalto.

Spalva

Juoda

Džiuvimo laikas

Iš karto po duobės užlopymo gali važiuoti transportas. 

Valymas

Įrankiai turi būti nuvalomi tirpikliu skubiai po panaudojimo.

Sandėliavimas

Kol nenaudojate, laikykite talpą uždarytą, kad medžiaga nekietėtų, ilgai sandėliuojant. Gali būti laikomas krūvose lauko sąlygom dvejus metus.

Šalto asfalto klojimo instrukcijos video:

Pakuotė

25kg plastikiniuose maišuose ir nepakuotas.

Dėmesio

Produktą reikia laikyti atokiai nuo karščio ir atviros ugnies. Naudoti tik esant gerai ventiliacijai. Vengti kontakto su oda. Vengti kėpavimo garais. Patekus į burną, neskatinti vėmimo ir nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Šaltas asfaltas

Šaltas asfaltas – nepakeičiama medžiaga taisant kelius Lietuvos oro sąlygomis. Visiems  mums žinomos mūsų kelių bėdos ir problemos, ypač po žiemos, sniegui ištirpus. Keliuose asfale susidaro duobės, keliančios pavojų eismui ir jūsų transporto priemonei.

Šaltas asfaltas yra patogiausias būdas užtaisyti tokias duobes. Naudoti šaltą asfaltą galima visus metus. Jo naudojimas nėra ribojamas oro sąlygomis, tad ir žiemą ir vasarą galite užtaisyti susidariusias duobes. Jeigu šaltą asfaltą perkate žiemą, jis gali būti suketėjęs. Tokiu atveju šaltą asfaltą reikėtų palaikyti šiltoje patalpoje ir su juo galima bus pradėti dirbti. Duobės specialiai šaltam asfaltui ruošti nereikia. Darbas su šaltu asfaltu yra itin paprastas ir nereikalauja specifinių įrankių ar pasiruošimo.

UAB Vedrana siūlo šaltą asfaltą sufasuotą į 25 kg maišus. Teikiamae pristatymo paslaugą visoje Lietuvoje už papildomą mokestį. Užsakant šaltą asfaltą pilnomis mašinomis (24 tonos), galimas nemokamas atvežimas (priklausomai nuo pristatymo adreso).

Mielai kviečiame apsilankyti mūsų prekybos centre adresu Liepkalnio 35A, Vilnius, arba susisiekti su mūsų konsultantais telefonais +370 687 33 909 arba elektroniniu paštu info@vedrana.lt. Mielai atsakysime į visus jūsų klausimus, bei pasiūlysim geriausią šalto asfalto kainą.

Šaltas asfaltas – geriausia kaina visoje Lietuvoje PIRKTI

Dalintis
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.